o mne – wordeo

čo robím

 

Píšem a študujem, neustále sa vzdelávam. Čítam veľa odborných kníh a článkov, blogy aj krásnu literatúru, mám prehľad v rôznych oblatiach. Mám rada výzvy a viem si poradiť s niečím, čo sa na prvý pohľad nedá. Získavam skúsenosti v stále nových oblastiach a odboroch. Každý text je pre mňa neznámou výzvou, vždy doňho vkladám niečo nové a iné, hľadám a využívam nové informácie, zdroje a metódy. Vďaka mojim skúsenostiam a znalostiam Vám poskytnem pomoc a podporu, až kým nedosiahnete svoj cieľ. Vaša spätná väzba je pre mňa motiváciou k ďalšiemu osobnému rastu a rozvoju.

 

Kontakt

s láskou k slovu

Písať pre mňa znamená tvoriť niečo jedinečné. Písanie je stelesnením myšlienky, ktorá sa rodí a dozrieva, aby sa prejavila v písanom slove. Od roku 2009 sa venujem písaniu textov na objednávku. Možnosť vytvárať výnimočné texty je dôvodom, prečo ma to stále baví. Do každej práce vkladám kus seba. Kreativita, originalita a kvalita sú pre mňa prioritami. Neprestávam pátrať po tom, ako to robiť inak než ostatní. Píšem texty na témy, ktoré ma zaujmú a pre ktoré sa nadchnem. Každá úspešná objednávka ma posúva vpred.

korektne

Nezostávam v anonymite. Som tu pre Vás. Spracovanie textu je pre mňa záväzkom, ktorý beriem osobne. Vkladáte do mojej práce svoju dôveru. Práve tá je pre mňa prioritou a hnacím motorom k úspechu. Komunikujem s Vami každý krok spracovania, zodpovedám otázky, zohľadňujem Vaše návrhy a predstavy. Individuálny kontakt je zárukou, že máte možnosť sa na mňa za každých okolností obrátiť. Mojim cieľom je poskytnúť Vám počas celej doby spolupráce všetky potrebné informácie, aby ste boli so spracovaným textom spokojní.

hovorme spolu

Verím, že len vďaka priebežnej komunikácii môžem naplniť Vaše očakávania. Usilujem sa preto zodpovedať Vaše otázky, poradiť Vám a vysvetliť svoj postup pri spracovaní Vašej objednávky. Vaša spätná väzba je pre mňa dôležitá a potrebná pre neustále zlepšovanie služieb.

korektúry

Pomôžem Vám odhaliť aj najmenšie chyby. Snažím sa nájsť a použiť to dobré vo Vašom texte. V prvom rade si ho prečítam. Viem odhaliť nielen bežné gramatické chyby, ale aj prípadné kopírovanie textu z internetu. Otvorene s Vami komunikujem o nájdených nedostatkoch, aj o možnostiach opravy s ohľadom na finančné a časové nároky. Poskytnem Vám vopred informáciu o tom, koľko a za čo zaplatíte. Podľa cenovej ponuky sa rozhodnete, či máte o opravu záujem. Ak zistím, že je lepšie napísať text nanovo, tak situáciu spoločne zhodnotíme a zvolíme riešenie.

kde končí trpezlivosť….

… ja začínam. Došla Vám trpezlivosť? Tak je správny čas nechať to na mňa. Občas Vám môže chýbať len objektívny nadhľad, pokiaľ ste do písania príliš ponorení. Píšete, opravujete a strácate pojem o podstate textu. Váš text si podrobne naštudujem a navrhnem Vám viac variantov riešení. Vysvetlím Vám ich výhody aj nevýhody a sami sa rozhodnete, ktoré Vám najviac vyhovuje. Dokážem Vám pomôcť aj v krátkom čase, no s vyšším rizikom, ktoré je potrebné zohľadniť a dohodnúť sa na osobitných podmienkach spracovania.

individuálny prístup

Termín, postup spracovania a spôsob platby prispôsobím Vašim požiadavkám.Môžete si zvoliť spôsob komunikácie, ktorý Vám najviac vyhovuje. Štandardne komunikujem e-mailom a telefonicky. Som Vám k dispozícii kedykoľvek, viem Vám poradiť v prípade, ak si text spracovávate sami. Pri práci sa často stretávam so situáciami, kedy je potrebné objasniť si množstvo detailov v krátkom čase. Vtedy preferujem telefonický kontakt, predídeme tak nejasnostiam a nedorozumeniam.